Raukšlių lyginimas

„Estetus klinikose“ veido raukšlių korekcijai naudojamas sertifikuotas frakcinis CO2 lazeris. Ši procedūra yra viena iš populiariausių procedūrų lazerinėje dermatologijoje norint atsikratyti mimikos ar senatvinių raukšlių.

Kaina nuo 290 €

Raukšlių korekcija frakciniu CO2RE lazeriu

Niekam ne paslaptis, kad aktyvūs veido susitraukimo raumenys prisideda prie raukšlių atsiradimo. Raukšlių atsiradimas kiekvienam žmogui pasireiškia skirtingai, vieniems anksčiau, kitiems vėliau. Tai priklauso nuo individualių žmogaus savybių. Raukšlių atsiradimą neigiamai įtakoja aplinkos veiksniai, genetiškas paveldimumas, nesveiko gyvenimo būdas, neteisinga odos priežiūra.

Senėjimo procesas vyksta sulėtėjus sintezės ir ląstelių dalijimosi procesui, sumažėjus odos tamprumui, elastingumui ir drėgmės trūkumui odoje.

Visa tai turi įtakos raukšlių atsiradimui.  Mimikos raukšlės paprastai atsiranda tarp 20-25 metų amžiaus. Šios raukšlės yra paviršinės, tai paviršinių raukšlelių tinklas iš kurių ateityje pradės formuotis gilios raukšlės. Be to, ultravioletinių spindulių poveikis odai yra labai didelis ir vadinamas photoaging (senėjimo procesas, fotosenėjimas). Elastinės odos skaidulos pradeda nykti, raukšlės ant veido vis didėja, tuo pačiu deformuojasi veido forma vis labiau išryškėjant raukšlėms apie lūpas, nosį ir akis.

Raukšlių šalinimas

Estetus klinikose veido raukšlių korekcijai naudojame sertifikuotą frakcinį CO2 lazerį. Lazerio spindulys įsiskverbia  į odą iki 1,6 mm. Lazerinė veido procedūra koreguoja odą, išgarindama epidermį iki pamatinės membranos lygio. Tokiu būdu atsinaujinusi oda įgauna sveikos odos išvaizdą. Ši procedūra yra viena iš populiariausių procedūrų lazerinėje dermatologijoje norint atsikratyti mimikos ar senatvinių raukšlių.

Prieš ir Po procedūros

Procedūra atliekama ambulatoriškai. Prieš procedūrą nuo veido pašalinama kosmetika, nuvaloma ir paruošiama tolimesniam etapui. Procedūrai atlikti yra naudojama tik vietinė anestezija, užtepamas specialus anestezinis kremas. Po procedūros oda tampa rausva lyg būtų stipriai įdegusi saulėje.
Procedūrų skaičius priklauso nuo raukšlių gylio. Apie tai jums bus paaiškinta konsultacijos metu ir bus pasiūlytas pats efektingiausias raukšlių šalinimo būdas.

Po lazerio procedūros raukšlių gylis sumažėja kelis kartus. Didžiausias efektas pasiekiamas viršutiniame odos lygmenyje.

 

Šalutinio poveikio rizika yra minimali.

Po šios lazerinės procedūros oda yra apdorojama specialiu po lazeriniu (post laser) ir drėkinamuoju kremais, pacientas išleidžiamas gyti namie. Natūralu, kad po tokios procedūros reikia laiko reabilitacijai, kurios metu formuosis naujas odos sluoksnis.

Per 2-3 dienas po procedūros pradeda formuotis plutelė, kuri 5-6 dienų laikotarpyje nusilupa ir nutrupa.
Po procedūriniu laikotarpiu oda nuolatos turi būti drėkinama drėkinamuoju kremu – norint išvengti uždegiminio proceso ir siekti kuo greitesnio odos sugijimo.

Po procedūros reikia vengti saulės spindulių poveikio ir naudoti apsauginį kremą, ne mažiau 30 SPF, saugantį nuo ultravioletinių saulės spindulių.
Po frakcinio CO2 lazerio procedūros galime rekomenduojame profesonalią odos priežiūros programą, dar labiau padidinančią procedūros efektą, skatinančią gijimą bei regeneraciją.

Visas veidas, kaklas ir dekoltė

925 €

Visas veidas

499 €

Kakta nuo

290 €

Kaklas nuo

435 €

Dekoltė nuo

495 €