Radijo bangų terapija kūnui

80.00 

Radijo bangų terapija kūnui - tai procedūra padedanti sustangrinti viso kūno odą. Radijo bangų dažnis šildo, suaktyvina limfos drenažą bei kraujotaką, padeda pašalinti toksinus. Mikroimpulsai veikia ir adipocitinį sluoksnį, tad aktyvinamas riebalų skaidymas, mažėja varginančio celiulito. Procedūra yra raminanti, radijo bangų sukuriama šiluma atpalaiduoja raumenis, mažina įtampą ir gerina bendrą savijautą.

Kaina nuo 80.00 
Apie produktą

Radijo bangų terapija kūnui – tai procedūra padedanti sustangrinti viso kūno odą. Radijo bangų dažnis šildo, suaktyvina limfos drenažą bei kraujotaką, padeda pašalinti toksinus. Mikroimpulsai veikia ir adipocitinį sluoksnį, tad aktyvinamas riebalų skaidymas, mažėja varginančio celiulito. Procedūra yra raminanti, radijo bangų sukuriama šiluma atpalaiduoja raumenis, mažina įtampą ir gerina bendrą savijautą. Procedūra atliekama tik Vilniaus klinikoje.

-
+

Radijo bangų terapija kūnui – tai procedūra padedanti sustangrinti viso kūno odą. Radijo bangų dažnis šildo, suaktyvina limfos drenažą bei kraujotaką, padeda pašalinti toksinus. Mikroimpulsai veikia ir adipocitinį sluoksnį, tad aktyvinamas riebalų skaidymas, mažėja varginančio celiulito. Procedūra yra raminanti, radijo bangų sukuriama šiluma atpalaiduoja raumenis, mažina įtampą ir gerina bendrą savijautą.

Kada yra taikoma radijo bangų terapija kūnui?

Radijo bangų terapija kūnui taikoma norint atsikratyti celiulito, pagerinti odos būklę, grąžinti odai stangrumą ir atitolinti odos senėjimo procesus. Radijo bangų terapija taip pat suteikia elastingumo suglebusiai odai, padeda sumažinti randus. Taip pat procedūra aktyvina odos medžiagų apytaką, stimuliuoja kraujotaką, tada padeda lieknėjant.

Kokie šios procedūros privalumai?

Procedūra yra maloni ir saugi. Jai neraikalinga narkozė ar vietiniai anestetikai. Kiekvienam klientui pritaikomi skirtingi intensyvumo dažniai optimaliam rezultatui pasiekti. Procedūra padeda lieknėjant, sumažina celiulitą, padeda naikinti strijas. Iš karto po procedūros galima užsiimti įprastinėmis veiklomis, grįžti į darbą.

Kuomet ši procedūra nėra rekomenduojama?

Procedūra nėra rekomenduojama nėščioms ar maitinančioms moterims, taip pat menstruacijų metu. Radijo bangų terapijos negalima atlikti esant aukštam arteriniam kraujospūdžiui, kraujo krešumo sutrikimams, širdies nepakankamumui, širdies stimuliatorių ar metalinius implantus turintiems asmenims. Procedūra negali būti atliekama sergant lėtinėmis odos ligomis (dermatitu, psoriaze, žvyneline), vėžiniais susirgimais, taip pat sergant infekcinėmis ligomis, karščiuojant.

Procedūros metu jaučiama šiluma (sieka 45-55 °C), oda gali nežymiai parausti dėl šildančio radijo bangų efekto. Tai neturėtų gąsdinti, nes būtent šiluma pasižymi medžiagų apykaitą aktyvinančiu poveikiu – taip paskatinama kolageno sintezė, naujų elastino molekulių formavimas. Po radijo bangų terapijos pastebimai pastangrėja oda, sumažėja celiulito, padailėja kūno linijos, sumažėja strijų.

Slaunu priekine dalis

120.00 

Slaunu uzpakaline dallis

120.00 

Keliu zona

80.00 

Pilvo zona (iki 120 eur.)

80.00 

Šonai (iki 120 eur.)

80.00 

Pilvo ir sonu zona

160.00 

Sedmenu zona (iki 120 eur.)

80.00 

Slaunu vidine puse (iki 120 eur.)

90.00