Sale!

Kūno formavimo procedūra ZTONE

120.00  120.00 

Norite paryškinti presą ir sėdmenis? Ilgos valandos sporto salėje nesuteikė trokštamo rezultato? Rinkitės NAUJIENĄ LIETUVOJE - Zimmer ZTONE procedūrą, kuri akivaizdžiai pagražins jūsų kūno formas! Kviečiame registruotis Kauno „Estetus” klinikoje! Tik lapkritį - 50% NUOLAIDA aštuonių procedūrų paketui.

Kaina nuo 120.00 
Apie produktą

Norite paryškinti presą ir sėdmenis? Ilgos valandos sporto salėje nesuteikė trokštamo rezultato? Rinkitės NAUJIENĄ LIETUVOJE – Zimmer ZTONE procedūrą, kuri akivaizdžiai pagražins jūsų kūno formas! Tik lapkritį – 50% NUOLAIDA aštuonių procedūrų paketui.

-
+

Norite paryškinti presą ir sėdmenis? Ilgos valandos sporto salėje nesuteikė trokštamo rezultato? Rinkitės NAUJIENĄ LIETUVOJE – Zimmer ZTONE procedūrą, kuri akivaizdžiai pagražins jūsų kūno formas! Kviečiame registruotis Kauno „Estetus” klinikoje! Tik lapkritį – 50% NUOLAIDA aštuonių procedūrų paketui.

ZTONE tai – neinvazinė kūno formavimo ir raumenų stiprinimo procedūra, kuri padeda pagerinti odos tekstūrą, sumažinti riebalų sluoksnius ir padidinti raumenų tonusą.

 

Procedūra yra atliekama su specialiu prietaisu, kurio antgaliai perduoda elektromagnetinio lauko impulsus tiesiogiai į raumenis ir riebalų sluoksnius. Impulsai sukelia raumenų susitraukimus, kurie padidina jų tonusą, taip pat gerina kraujotaką ir mažina riebalų sankaupas.

 

Zimmer ZTONE procedūra yra neskausminga ir nereikalauja anestezijos ar poprocedūrinio laikotarpio, todėl pacientas iškart po procedūros gali grįžti į savo kasdienę veiklą be jokių apribojimų. Po procedūros pacientas gali jaustis kaip po sporto krūvio, kadangi 1 ZTONE procedūros metu prietaisas priverčia raumenį susitraukti net iki 27 000 kartų (jei naudojami 2 aplikatoriai – 54 000 kartų), ko pasiekti sporto salėje vienos treniruotės metu – tiesiog neįmanoma!

 

Kokio poveikio galite tikėtis?

– pakilę/paryškėję ir gražesni sėdmenys;

– ryškesnis presas;

– stangresnė, lygesnė ir elastingesnė oda;

– sumažėjusios riebalų sankaupos;

– malonus jausmas, kaip po intensyvios treniruotės.

 

Zimmer ZTONE procedūra gali būti atliekama:

– rankų žastų srityje;

– pilvo srityje;

– šlaunų srityje;

– sėdmenų srityje.

 

pilvo preso ryškinimas kūno formavimo procedūra

 

Rekomenduojama atlikti 2 procedūras per savaitę, kad pasiektumėte geriausius rezultatus. Maksimaliam efektui rinkitės procedūrų kursą nuo 4 iki 8 procedūrų.

Norint pagražinti odos tekstūrą, sumažinti celiulitą ir stangrinti odą, rekomenduojama derinti su ZWAVE procedūra.

Jūsų apsilankymo metu specialistas sudarys procedūrų planą ir pateiks rekomendacijas pagal Jūsų lūkesčius ir kūną.

 

1 procedūra

120.00 

4 procedūros

396.00 

8 procedūrosAkcija AKCIJA

299.00 

1 sesija (2 procedūros 1 apsilankymo metu – ZTONE kartu su ZWAVE)

199.00 

4 sesijos (2 procedūros 1 apsilankymo metu – ZTONE kartu su ZWAVE)

499.00 

8 sesijos (po dvi procedūras vieno apsilankymo metu)Akcija ZTONE kartu su ZWAVE

499.00