Greta Lebedeva nepabūgo grožio procedūros su savo pačios krauju

Paskelbta: 2016-01-14

Vos grįžusi po atostogų saulėtoje Ispanijoje, Greta Lebedeva, kaip garsioji Kim Kardashian, nusprendė išbandyti grožio procedūrą su savo pačios krauju. PRP, kitaip dar vadinama plazmoliftingo procedūra, pradžioje šiek tiek gąsdino, tačiau po procedūros mergina jautėsi puikiai – pamatykite tai nuotraukose! 

Greta Lebedeva teigia, kad kol kas yra išbandžiusi nedaug gražinimosi procedūrų, tačiau PRP plazmoliftingas ją ypač sudomino, nes tai visiškai natūrali procedūra. Mergina, girdėjo gausybę atsiliepimų apie šią procedūrą ir pagaliau nusprendė ją atlikti „Estetus Klinikoje“.

Greta, kokias gražinimosi procedūras, injekcijas, esi išbandžiusi?

– Šioje srityje mano patirtis yra minimali. Iki dabar buvau išbandžiusi tik mezoterapijos procedūras veidui. Rezultatas patiko, tačiau reikia atlikti visą kursą procedūrų, o tam neturėjau laiko. PRP procedūrų tereikia dviejų per metus.

Kodėl nusprendei atlikti grožio procedūrą su savo pačios krauju?

– Nes ji visiškai natūrali ir šiuo metu yra viena populiariausių grožio procedūrų pasaulyje. Girdėjau be galo daug gerų atsiliepimų, sakoma, kad tai Angelinos Jolie grožio paslaptis, todėl labai susidomėjau ir nusprendžiau pamėginti.

Greta pasakojo, kad adatų per daug nebijo, tačiau prieš procedūrą matėsi, jog mergina išsigandusi, kuo toliau, tuo labiau nervinosi. Bet vos prasidėjus procedūrai atsipalaidavo patikimose gydytojos Editos Naruševičiūtės – Skripkienės rankose.

Kaip jauteisi procedūros metu, ar skaudėjo?

– Skausmas buvo minimalus, juk veidukas buvo pateptas nuskausminamuoju kremu, tikrai galvojau, kad bus žymiai baisiau. Aišku, malonu nebuvo, juk vis tik į mano veidą smigo adatos, tačiau grožis reikalauja aukų, svarbiausia, kad tai natūrali ir visiškai saugi procedūra, žinau, kad po jos nebūna jokio šalutinio poveikio ar alerginių reakcijų, nes tai iš mano kraujo atskirta plazma praturtinta trombocitais. Tikiu, kad efektas tikrai bus. (Šypsosi)

Koks jausmas po procedūros?

– Jokio diskomforto nejaučiu. Jaučiuosi puikiai, jau po kelių valandų dirbsiu tiesioginiame eteryje, o procedūros rezultatai bus matyti po kelių savaičių.

„Estetus klinikos“ gydytojos dermatovenerologės Editos Skripkienės komentaras

Kas yra PRP?

PRP procedūrai naudojami paties paciento kraujo kūneliai – trombocitai, todėl nesukelia alerginės ar autoimuninės reakcijos. Trombocitai išskiria taip vadinamus augimo faktorius, kurie reguliuoja ląstelių migraciją ir dauginimosi ciklą, skatina jas gaminti raukšlelių atstatymui ir gijimui svarbų kolageną, skatina kraujotaką, aplink odos plaukų folikulus susidarant naujiems kapiliariams, gydo pažeistas kraujagysles, stabdo kraujavimą. Jų išskiriamos metalo proteinazės padeda atstatyti saulės pažeistą odą. Paruoštoje plazmoje trombocitų koncentracija daug kartų didesnė nei pačiame kraujyje, todėl ir rezultatai greitai pastebimi bei ilgai išliekantys.

Procedūros metu iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, jis apdorojamas specialiame PRP aparate, kuris trombocitų koncentraciją padidina 6-8 kartus. Kraujas, paimtas iš paciento venos, patalpinamas specialiame konteineryje ir 5 -10 minučių centrifuguojamas. Tuo metu plazma su trombocitais atsiskiria nuo raudonųjų kraujo kūnelių. Gautas kraujo kūnelių koncentratas itin plona adata suleidžiamas į problemines odos vietas.
Naudojant įprastas raumenų tonusą mažinančias injekcijas ar užpildus, laikui bėgant, jų poveikis mažėja, tuo tarpu PRP – didėja. Poveikis pradeda matytis 3-4 savaitės po procedūros ir vėliau ryškėja. Paprastai procedūra atliekama 1-2 kartus per metus, o kartojant kas mėnesį 4 kartus, rezultatas veiksmi
ngumu gali prilygti plastinei operacijai.

greta-lebedeva-prp-plazmoliftingas-2greta-lebedeva-prp-plazmoliftingas-3greta-lebedeva-prp-plazmoliftingas-4

greta-lebedeva-prp-plazmoliftingas-2-540x280